Ubytování

Společnost GUARANT International (dále uvedena jako sekretariát kongresu) byla ustanovena oficiálním zprostředkovatelem ubytování pro účastníky 13. Kongresu českých pediatrů a sester a bude zajišťovat všechny související záležitosti.

Pro účastníky konference je zajištěno ubytování různých kategorií za zvýhodněné ceny v ubytovacích zařízeních v blízkosti Cubex Centrum Praha.

Seznam hotelů

Hotel Cena v Kč
jednolůžkový / dvoulůžkový
Výše
depozitu
Výše storno
poplatku
Cubex Centrum
Praha
Panorama Hotel Prague
superior
vyprodáno *) 1 noc 1 noc 1 min
Hotel Vyšehrad vyprodáno *) 1 noc 1 noc 2 zastávky metrem
Hotel Coronet vyprodáno *) 1 noc 1 noc 2 zastávky metrem
Occidental Prague vyprodáno *) 1 noc 1 noc 2 min / 10 min
Otar vyprodáno *) 1 noc 1 noc 3 min / 15 min
Oya vyprodáno *) 1 noc 1 noc 3 min / 15 min
Attic vyprodáno *) 1 noc 1 noc 2 min / 15 min

*) Vyprodáno - poslední volné pokoje na Booking.com

REZERVOVAT ZDE

Všechny výše uvedené ceny jsou za pokoj a noc včetně snídaně a 15% DPH.
V případě, že by před začátkem kongresu nastala změna sazby DPH, sekretariát kongresu automaticky změní cenu Vašeho ubytování a následně Vás bude o této změně písemně informovat.

Poznámka: Cena ubytování není zahrnuta v registračním poplatku.

Skupinové rezervace

Pro skupinové rezervace kontaktujte prosím sekretariát kongresu na e-mailové adrese pediatrie2018@guarant.cz, telefonicky +420 284 001 444 nebo faxem +420 284 001 448.


Jak si rezervovat ubytování

K rezervaci ubytování využijte prosím On-line ubytovací formulář.

On-line ubytovací formulář je přístupný pouze s heslem. Jednoduše vyplňte prosím formulář s osobními údaji a heslo Vám bude automaticky zasláno. Vaše heslo je totožné pro všechny on-line formuláře.

Požadavky na rezervace budou zpracovávány v pořadí, v jakém budou na sekretariát kongresu přicházet. Vzhledem k velké poptávce a skutečnosti, že množství pokojů je limitováno, rezervujte si prosím pokud možno své ubytování co nejdříve.


Potvrzení ubytování

Aby byla Vaše rezervace v uvedených hotelech garantována, je potřebné uhradit částku za první noc pobytu. Po obdržení platby za 1. noc Vám bude Vaše rezervace potvrzena e-mailem. Zbývající částku pak uhradíte v hotelu při Vašem příjezdu nebo odjezdu.

Částku za první noc pobytu je potřeba uhradit do 12. 8. 2018.

Další náklady spojené s pobytem (televize, minibar, parkovné atd.) musí být zaplaceny účastníkem při odjezdu z hotelu na hotelové recepci. Hotel může po účastníkovi požadovat garanci těchto dalších nákladů formou autorizace na platební kartě při příjezdu na recepci nebo formou složení depozitu v hotovosti.


Zrušení ubytování, změny a vrácení úhrady za ubytování

Všechny změny týkající se rezervace ubytování, nebo její případné zrušení musí být zaslány písemně na sekretariát kongresu e-mailem pediatrie2018@guarant.cz nebo faxem + 420 284 001 448. Telefonické změny nebo storna nebudou akceptovány.

Za datum zrušení objednaných služeb se považuje datum doručení písemného vyrozumění na sekretariát kongresu.

Případné vrácení úhrad bude řešeno po skončení kongresu.

Prosíme účastníky kongresu, aby v případě jakýchkoliv změn nekontaktovali samotný hotel, ale obraceli se výhradně na sekretariát kongresu, který veškeré změny vyřizuje.


Storno podmínky

V případě zrušení hotelové rezervace budou platit následující storno podmínky:

Standardní rezervace
Zrušení rezervace před a včetně 12. 8. 2018 vrácení celé částky za hotelovou rezervaci (po odečtení manipulačního poplatku 150 Kč)
Zrušení rezervace po termínu 12. 8. 2018 storno poplatek ve výši jedné noci
Nedojezd storno poplatek ve výši jedné noci
Zkrácení pobytu po "check-inu" 100% zrušeného objemu nocí

V případě nedojezdu bude Vaše rezervace držena do 12:00 hod následujícího dne, poté bude Vaše rezervace zrušena. Informujte proto, prosím, sekretariát kongresu o případné změně Vašeho příjezdu v dostatečném časovém předstihu.

Změna termínu příjezdu je možná do 2 dnů před příjezdem, jinak bude za nedojezd účtován storno poplatek ve výši jedné noci. Pro rezervace s nevratnou zálohou platí jiné storno podmínky.

Změny rezervací vyřizuje sekretariát kongresu do 10. září 2018 nebo až na registrační přepážce v místě konání.

Poznámka: za vrácení nákladů spojených s ubytováním si vyhrazujeme právo účtovat poplatek ve výši 150 Kč.


Platební podmínky

Ubytování musí být uhrazeno v Kč a to platební kartou nebo bankovním převodem.


1. Platební karta

Možnost platit platebními kartami: MasterCard/Eurocard, Visa a Diners Club.
Pro platbu platební kartou můžete využít On-line platební systém. Systém je dostupný s heslem, které bylo zasláno na Váš email během registračního procesu a akceptuje platební karty MasterCard/Eurocard, Visa a Diners Club.


2. Bankovní převod

Bankovní údaje s jedinečným desetimístným variabilním symbolem Vám budou zaslány do 3 pracovních dnů od vyplnění ubytovacího formuláře. Platby bez tohoto symbolu nemohou být identifikovány a registrace nebude potvrzena.

Platba bankovním převodem je možná pouze do 22. srpna 2018. Po tomto termínu přijímáme pouze platby platební kartou prostřednictvím On-line platebního systému.

Upozornění: Poplatky banky příkazce jsou hrazeny příkazcem, poplatky banky příjemce platby jsou hrazeny příjemcem.

Důležitá data
15. srpna 2018

Pozdní registrace do 15. 8.

Copyright © 2017 GUARANT International spol. s r.o. All rights reserved. Powered by APPTIDE.