Hotel Vyšehrad


Hotel Cena v Kč
jednolůžkový / dvoulůžkový
Cubex Centrum
Praha
Hotel Vyšehrad 2 150 / 2 314 2 zastávky metrem

REZERVOVAT ZDE


Název hotelu:
Hotel Vyšehrad
Kategorie:
****
Pokoje:
Vyšehrad hotel je zařízen v dekorativním stylu 19. století, nabízí k ubytování 42 pokojů. Ve 4 patrech hotelu jsou k dispozici 4 jednolůžkové pokoje, 37 dvoulůžkových a 1 apartmá. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou či sprchovým koutem, WC a vysoušečem vlasů, dále kabelovou / satelitní televizí, telefonem, vysokorychlostním internetem, klimatizací, minibarem, trezorem.
Check-in:
Od 14:00
Check-out:
Do 11:00
Služby:
Nepřetržitý provoz recepce, faxové služby, prodej suvenýrů, služby na hotelovém baru, parkování na uzavřeném parkovišti. V blízkosti hotelu je možné využít bohaté nabídky rekreačních aktivit.
Poloha:
Hotel se nachází v blízkosti Kongresového centra a hradu Vyšehrad - Národní kulturní památky a ve vzdálenosti pouhých 2 stanic metrem linky C do historického a kulturního centra Prahy - Václavského náměstí.
Adresa:
Marie Cibulkové 29, Praha 4
Kudy do CCP:
Hotel je vzdálen cca 2,8 km od místa konání. Cesta autem by měla zabrat 5 minut a cesta pěší chůzí 28 minut. Pro přesun je možné využít i MHD, autobusová zastávka Klikovka je od hotelu vzdálena 4 minuty chůzí. Jeďte linkou č. 134 do zastávky Sídliště Pankrác. Cubex Centrum je od zastávky vzdáleno 250 metrů. Celá cesta by měla zabrat zhruba 17 minut.
www:
http://www.hotel-vysehrad.cz/
« zpět na seznam hotelů
Důležitá data
15. srpna 2018

Pozdní registrace do 15. 8.

Copyright © 2017 GUARANT International spol. s r.o. All rights reserved. Powered by APPTIDE.