Hotel Oya


Hotel Cena v Kč
jednolůžkový / dvoulůžkový
Cubex Centrum
Praha
Oya 2 100 / 2 100 3 min / 15 min

REZERVOVAT ZDE


Název hotelu:
Hotel Oya
Kategorie:
***
Pokoje:
Hotel Oya nabízí 33 pokojů, k dispozici na každém pokoji je satelitní TV, bezplatné připojení k Wi-Fi a koupelna s toaletními potřebami. Většina pokojů má klimatizaci.
Check-in:
Od 15:00
Check-out:
Do 12:00
Služby:
Hotel Otar nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, dostupnou recepci 24 hodin a služby concierge. V Harry´s restaurant si můžete pochutnat na specialitách z otevřeného grilu. K dispozici je i skybar 7. nebe, který nabízí nejen pestrý výběr alkoholických, nealkoholických nápojů, ale i příjemné posezení na jedné z našich teras s výhledem na Prahu. Pro společenské akce či školení je k dispozici menší salonek.
Poloha:
Hotel se nachází v srdci nové obchodně-administrativní čtvrti v centru Prahy. V těsné blízkosti se nachází nákupní centrum Arkády Pankrác, administrativní centrum Gemini center, City Tower, Kavčí hory Office Park. Několik málo minut pešky se nachází Kongresové centrum Praha a historická památka Vyšehrad. Nespornou výhodou je také výborné napojení na městskou hromadnou dopravu, přičemž Václavské náměstí je vzdáleno pouhých 5 minut metrem.
Adresa:
Na Pankráci 1337/109, Praha, 14000, Česká republika
Kudy do CCP:
Hotel je vzdálen cca 1,5 km od místa konání. Cesta autem by měla zabrat 4 minuty a cesta pěší chůzí 19 minut. Pro přesun je možné využít i MHD, autobusová zastávka Pražského povstání je od hotelu vzdálena 4 minuty chůzí. Jeďte linkou č. 193 do zastávky Sídliště Pankrác. Cubex Centrum je od zastávky vzdáleno 250 metrů. Celá cesta by měla zabrat zhruba 11 minut.
www:
http://hoteloya.cz/cz/homepage
« zpět na seznam hotelů
Důležitá data
15. srpna 2018

Pozdní registrace do 15. 8.

Copyright © 2017 GUARANT International spol. s r.o. All rights reserved. Powered by APPTIDE.