Hotel Otar


Hotel Cena v Kč
jednolůžkový / dvoulůžkový
Cubex Centrum
Praha
Otar 1 900 / 1 900 3 min / 15 min

REZERVOVAT ZDE


Název hotelu:
Hotel Otar
Kategorie:
***
Pokoje:
Samotné pokoje jsou vybaveny tak, aby poskytovaly komfort a pohodlí nejen krátkodobým pobytům. Samozřejmostí je tedy pohodlné lůžko s kvalitní matrací, TV/SAT, dřevený nábytek, vysokorychlostní internetové připojení, telefon, koupelna s WC, sprchou a hotelovou kosmetikou. Většina pokojů má také psací stůl.
Check-in:
Od 14:00
Check-out:
Do 10:00
Služby:
Hotel Otar nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, dostupnou recepci 24 hodin a služby concierge. Hotelová restaurace nabízí výběr z klasických a mezinárodních jídel s důrazem na kvalitu surovin a provedení. Dále je k dispozici atypický prosklený střešní bar se dvěma částečně zatravněnými terasami.
Poloha:
Hotel se nachází v srdci nové obchodně-administrativní čtvrti v centru Prahy. V těsné blízkosti se nachází nákupní centrum Arkády Pankrác, administrativní centrum Gemini center, City Tower, Kavčí hory Office Park. Několik málo minut pešky se nachází Kongresové centrum Praha a historická památka Vyšehrad. Nespornou výhodou je také výborné napojení na městskou hromadnou dopravu, přičemž Václavské náměstí je vzdáleno pouhých 5 minut metrem.
Adresa:
Sevřená 1302/2, Praha, 14000, Česká republika
Kudy do CCP:
Hotel je vzdálen cca 1,5 km od místa konání. Cesta autem by měla zabrat 4 minuty a cesta pěší chůzí 19 minut. Pro přesun je možné využít i MHD, autobusová zastávka Pražského povstání je od hotelu vzdálena 4 minuty chůzí. Jeďte linkou č. 193 do zastávky Sídliště Pankrác. Cubex Centrum je od zastávky vzdáleno 250 metrů. Celá cesta by měla zabrat zhruba 11 minut.
www:
http://hotelotar.cz/cz/homepage
« zpět na seznam hotelů
Důležitá data
15. srpna 2018

Pozdní registrace do 15. 8.

Copyright © 2017 GUARANT International spol. s r.o. All rights reserved. Powered by APPTIDE.